Ražotājs: Lindy
Modelis: 38409
EAN: 4002888384094
Lindy 38409. Saimnieka interfeiss: DisplayPort, Centrmezgla interfeisi: HDMI. Atbalstītās grafikas izšķirtspējas: 1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 1080, 3840 x 2160, Atbalstītie video režīmi: 1080p, 2160p, Produkta krāsa: Melns. Svars: 60 g. Skaits iepakojumā: 1 pcs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Lindy 38409 keskitin DisplayPort Musta | €67.91 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Pieslēgvietu skaits | 2 |
| Saimnieka interfeiss | DisplayPort |
| Centrmezgla interfeisi | HDMI |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| DisplayPort versija | 1.2 |
| DisplayPort Content Protection (DPCP) | |
| Īpašības | |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 1080, 3840 x 2160 |
| Atbalstītie video režīmi | 1080p, 2160p |
| 3D saderība | |
| Produkta krāsa | Melns |
| HDCP | |
| HDCP versija | 1.3 |
| Multi-Stream Transport (MST) | |
| Single-Stream Transport (SST) | |
| HD veids | 4K Ultra HD |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 4 |
| Pārraides attālums | 10 m |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 60 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84719000 |