Ražotājs: Lindy
Modelis: 38428
EAN: 4002888384285
Lindy 38428. Saimnieka interfeiss: Mini DisplayPort, Centrmezgla interfeisi: DisplayPort. Produkta krāsa: Melns, Apvalka materiāls: Metāls, Sertifikācija: CE, FCC, RoHS, UL & REACH. Barošanas avota veids: Līdzstrāvas. Platums: 78 mm, Dziļums: 60 mm, Augstums: 18 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 240 mm, Iepakojuma dziļums: 145 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
LINDY 3 PORT MINI DISPLAYPORT TO DISPLAYPORT 1.2 MST HUB | €58.38 |
|
datatronic.fi |
Lindy 38428 keskitin Mini DisplayPort Musta | €67.91 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Pieslēgvietu skaits | 3 |
| Saimnieka interfeiss | Mini DisplayPort |
| Centrmezgla interfeisi | DisplayPort |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Metāls |
| Sertifikācija | CE, FCC, RoHS, UL & REACH |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | Līdzstrāvas |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 240 mm |
| Iepakojuma dziļums | 145 mm |
| Iepakojuma augstums | 60 mm |
| Iepakojuma svars | 408 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 45 °C |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 32 - 113 °F |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 70 °C |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 80 - 90 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 78 mm |
| Dziļums | 60 mm |
| Augstums | 18 mm |
| Svars | 85 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84719000 |