Ražotājs: Lindy
Modelis: 38432
EAN: 4002888384322
Lindy 38432. Saimnieka interfeiss: Mini DisplayPort, Centrmezgla interfeisi: HDMI. Datu pārsūtīšanas ātrums: 21600 Mbit/s, Maksimālais atjauninājuma ātrums: 30 Hz, Atbalstītie video režīmi: 2160p. Barošanas avota tips: USB, Ieejas spriegums: 5 V, Ieejas strāva: 1 A. Platums: 254 mm, Dziļums: 49 mm, Augstums: 10 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 174 mm, Iepakojuma dziļums: 194 mm
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Pieslēgvietu skaits | 2 |
| Saimnieka interfeiss | Mini DisplayPort |
| Centrmezgla interfeisi | HDMI |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI versija | 2.0 |
| DisplayPort versija | 1.2 |
| DC ieejas ligzda | Jā |
| Īpašības | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 21600 Mbit/s |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 30 Hz |
| Atbalstītie video režīmi | 2160p |
| Maksimālā izšķirtspēja (HDMI) | 3840 x 2160 pikseļi |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Akrilonitrilbutadiēnstirēnterpolimēra (ABS) |
| HDCP | Jā |
| HDCP versija | 1.4 |
| HD veids | 4K Ultra HD |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 174 mm |
| Iepakojuma dziļums | 194 mm |
| Iepakojuma augstums | 10 mm |
| Iepakojuma svars | 59 g |
| Iepakojuma tips | Polietilēna maiss |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota tips | USB |
| Ieejas strāva | 1 A |
| Ieejas spriegums | 5 V |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Minimālā darba temperatūra | -20 °C |
| Maksimālā darbības temperatūra | 40 °C |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 40 °C |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -4 - 104 °F |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 80 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 254 mm |
| Dziļums | 49 mm |
| Augstums | 10 mm |
| Svars | 49 g |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | Federālā komunikāciju komisija, UKCA, CE, REACH, RoHS |
| Ilgtspējas atbilstība | Jā |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | Micro-USB |