Ražotājs: Lindy
Modelis: 43275
EAN: 4002888432757
Lindy 43275. Saimnieka interfeiss: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A, Centrmezgla interfeisi: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C. Datu pārsūtīšanas ātrums: 10000 Mbit/s, Produkta krāsa: Melns, Apvalka materiāls: Metāls. Ieejas spriegums: 16 V, Ieejas strāva: 3 A. Platums: 184,5 mm, Dziļums: 64,3 mm, Augstums: 20 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 260 mm, Iepakojuma dziļums: 180 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
Hub Lindy USB 3.2 7-port | €214.10 |
|
datatronic.fi |
Lindy 43275 keskitin USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A 10000 Mbit/s Musta | €215.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Pieslēgvietu skaits | 7 |
| Saimnieka interfeiss | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A |
| Centrmezgla interfeisi | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 3 |
| DC ieejas ligzda | |
| Īpašības | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 10000 Mbit/s |
| Apvalka materiāls | Metāls |
| Produkta krāsa | Melns |
| Sertifikācija | CE, FCC, RoHS, REACH, California Proposition 65 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 260 mm |
| Iepakojuma dziļums | 180 mm |
| Iepakojuma augstums | 70 mm |
| Iepakojuma tips | Kartona kārba/tetrapaka |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 50 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 184,5 mm |
| Dziļums | 64,3 mm |
| Augstums | 20 mm |
| Svars | 700 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Ieejas spriegums | 16 V |
| Ieejas strāva | 3 A |