Ražotājs: Lindy
Modelis: 43356
EAN: 4002888433563
Lindy 43356. Saimnieka interfeiss: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, Centrmezgla interfeisi: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C. Datu pārsūtīšanas ātrums: 5000 Mbit/s, Produkta krāsa: Melns, Apvalka materiāls: Akrilonitrilbutadiēnstirēnterpolimēra (ABS). Barošanas avota tips: Līdzstrāvas. Svars: 198 g, Konektora 1 izmēri (PxDxA): 30,2 x 12,4 x 8 mm, Konektora 2 izmēri (PxDxA): 62 x 23,1 x 12,3 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 236 mm, Iepakojuma dziļums: 255 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
Lindy 5m USB 3.2 Gen 1 C/C aktiivinen laajennus | €35.21 |
|
datatronic.fi |
Lindy 43356 keskitin USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C 5000 Mbit/s Musta | €72.77 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Pieslēgvietu skaits | 2 |
| Saimnieka interfeiss | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Centrmezgla interfeisi | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB C veida DisplayPort alternatīvais režīms | |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Īpašības | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 5000 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Akrilonitrilbutadiēnstirēnterpolimēra (ABS) |
| LED indikatori | |
| Kabeļa tips | Apaļš kabelis |
| Vadu apvalka materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| AWG vada izmērs | 22/28 |
| Kabeļa garums | 5 m |
| Kabeļa diametrs | 5,5 mm |
| Vadītāja materiāls | Alvots varš |
| Konektora kontaktu apvalks | Niķelis |
| Liekuma rādiuss (min.) | 3,6 cm |
| Plug and Play | |
| Pārraides vide | Vītais pāris |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota tips | Līdzstrāvas |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 236 mm |
| Iepakojuma dziļums | 255 mm |
| Iepakojuma svars | 253 g |
| Iepakojuma tips | Polietilēna maiss |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Maksimālā darbības temperatūra | 40 °C |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 32 - 104 °F |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -10 - 60 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 198 g |
| Konektora 1 izmēri (PxDxA) | 30,2 x 12,4 x 8 mm |
| Konektora 2 izmēri (PxDxA) | 62 x 23,1 x 12,3 mm |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE, REACH, RoHS |
| Iepakojuma saturs | |
| Manuāls | |