Ražotājs: Lindy
Modelis: 43374
EAN: 4002888433747
Lindy 43374. Saimnieka interfeiss: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-B, Centrmezgla interfeisi: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Datu pārsūtīšanas ātrums: 5000 Mbit/s, Produkta krāsa: Melns, Apvalka materiāls: Metāls. Barošanas avota tips: Līdzstrāvas. Platums: 125 mm, Dziļums: 74,6 mm, Augstums: 22 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 260 mm, Iepakojuma dziļums: 180 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
Lindy USB 3.0 4-port | €66.30 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Pieslēgvietu skaits | 4 |
| Saimnieka interfeiss | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-B |
| Centrmezgla interfeisi | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| Īpašības | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 5000 Mbit/s |
| Apvalka materiāls | Metāls |
| Produkta krāsa | Melns |
| LED indikatori | Jā |
| Kabeļa tips | Apaļš kabelis |
| Kabeļa garums | 0,8 m |
| Sertifikācija | CE, UKCA, FCC, RoHS & REACH, California Proposition 65 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota tips | Līdzstrāvas |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 260 mm |
| Iepakojuma dziļums | 180 mm |
| Iepakojuma augstums | 70 mm |
| Iepakojuma svars | 650 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Maksimālā darbības temperatūra | 50 °C |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 50 °C |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °F |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 90 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 125 mm |
| Dziļums | 74,6 mm |
| Augstums | 22 mm |
| Svars | 256 g |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE, Federālā komunikāciju komisija, REACH, RoHS, UKCA |
| Ilgtspējas atbilstība | Jā |
| Iepakojuma saturs | |
| Manuāls | Jā |