Ražotājs: Lindy
Modelis: 43385
EAN: 4002888433853
Lindy 43385. Saimnieka interfeiss: USB Veids-C, Centrmezgla interfeisi: RJ-45, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C. Datu pārsūtīšanas ātrums: 10000 Mbit/s, Produkta krāsa: Pelēks, Apvalka materiāls: Alumīnijs, Plastmasa. Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 10,100,1000 Mbit/s. Barošanas avota tips: USB. Platums: 121 mm, Dziļums: 23,5 mm, Augstums: 16,5 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
arvutitark.ee |
Lindy 43385 interfeisa centrmezgls USB Veids-C 10000 Mbit/s Pelēks | €38.46 |
|
arvutitark.ee |
Lindy 43385 interfeisa centrmezgls USB Veids-C 10000 Mbit/s Pelēks | €41.80 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Pieslēgvietu skaits | 3 |
| Saimnieka interfeiss | USB Veids-C |
| Centrmezgla interfeisi | RJ-45, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Īpašības | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 10000 Mbit/s |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs, Plastmasa |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Kabeļa garums | 0,255 m |
| Sertifikācija | CE, FCC, RoHS, REACH, CP65 |
| Tīklošana | |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota tips | USB |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -25 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -25 - 85 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 60 - 95 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 121 mm |
| Dziļums | 23,5 mm |
| Augstums | 16,5 mm |
| Svars | 52 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Garantijas periods | 2 gads(i) |
| Iepakojuma saturs | |
| Manuāls | Jā |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 174 mm |
| Iepakojuma dziļums | 20 mm |
| Iepakojuma augstums | 194 mm |
| Iepakojuma svars | 60 g |
| Iepakojuma tips | Polietilēna maiss |