Ražotājs: Nanocable
Modelis: 10.16.4403
EAN: 8433281012295
Nanocable 10.16.4403. Saimnieka interfeiss: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, Centrmezgla interfeisi: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Produkta krāsa: Melns, Kabeļa garums: 0,15 m. Platums: 40 mm, Dziļums: 77 mm, Augstums: 11 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 160 mm, Iepakojuma dziļums: 10 mm. Ilgtspējas sertifikāti: RoHS
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Nanocable 10.16.4403 interfeisa centrmezgls USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A Melns | €9.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Pieslēgvietu skaits | 4 |
| Saimnieka interfeiss | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Centrmezgla interfeisi | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns |
| LED indikatori | |
| Kabeļa garums | 0,15 m |
| Plug and Play | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 160 mm |
| Iepakojuma dziļums | 10 mm |
| Iepakojuma augstums | 120 mm |
| Iepakojuma svars | 36 g |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 40 mm |
| Dziļums | 77 mm |
| Augstums | 11 mm |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |