Ražotājs: NGS
Modelis: NGS-HUB-0032
EAN: 8436001310091
NGS -HUB-0032. Saimnieka interfeiss: USB 2.0, Centrmezgla interfeisi: USB 2.0. Datu pārsūtīšanas ātrums: 480 Mbit/s, Produkta krāsa: Balts, Sertifikācija: CE. Platums: 77 mm, Dziļums: 36 mm, Augstums: 15 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 97 mm, Iepakojuma dziļums: 31 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ibs.it |
Hub 4 Porte USB 2.0 | €26.13 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Pieslēgvietu skaits | 3 |
| Saimnieka interfeiss | USB 2.0 |
| Centrmezgla interfeisi | USB 2.0 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 3 |
| Īpašības | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 480 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Balts |
| USB barošanas padeve | |
| Sertifikācija | CE |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 97 mm |
| Iepakojuma dziļums | 31 mm |
| Iepakojuma augstums | 124 mm |
| Iepakojuma tips | Piekarama kaste |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 77 mm |
| Dziļums | 36 mm |
| Augstums | 15 mm |
| Iepakojuma saturs | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Manuāls | |