Ražotājs: NGS
Modelis: IHUB3.0
EAN: 8435430613735
NGS iHub 3.0. Saimnieka interfeiss: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, Centrmezgla interfeisi: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Datu pārsūtīšanas ātrums: 5000 Mbit/s, Produkta krāsa: Melns. Barošanas avota veids: USB, Ieejas spriegums: 5 V, Izejas spriegums: 5 V. Svars: 30 g. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 100 mm, Iepakojuma dziļums: 30 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ibs.it |
Hub 4 Porte USB 3.2 Gen | €14.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Pieslēgvietu skaits | 4 |
| Saimnieka interfeiss | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Centrmezgla interfeisi | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| Īpašības | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 5000 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns |
| Plug and Play | |
| Dizains | |
| Kabeļa krāsa | Melns |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 100 mm |
| Iepakojuma dziļums | 30 mm |
| Iepakojuma augstums | 130 mm |
| Iepakojuma svars | 60 g |
| Iepakojuma tips | Piekarama kaste |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | USB |
| Ieejas spriegums | 5 V |
| Izejas spriegums | 5 V |
| USB barošana | |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 30 g |
| Iepakojuma saturs | |
| Ātrās instalācijas gids | |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums uz paletes | 1680 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 280 mm |
| Kastes garums (Master) | 240 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 200 mm |
| Kastes svars (Master) | 2,1 kg |
| Daudzums Master kastē | 28 pcs |