Ražotājs: NGS
Modelis: NGS-HUB-0082
EAN: 8435430621358
NGS PORT 2.0. Saimnieka interfeiss: USB 2.0, Centrmezgla interfeisi: USB 2.0. Datu pārsūtīšanas ātrums: 480 Mbit/s, Produkta krāsa: Melns, Apvalka materiāls: Plastmasa. Platums: 100 mm, Dziļums: 32 mm, Augstums: 18 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 120 mm, Iepakojuma dziļums: 33 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
NGS PORT 2.0 USB 2.0 480 Mbit/s Melns | €3.75 |
|
www.pure-gaming.fr |
NGS PORT 2.0 USB 2.0 480 Mbit/s Noir | €7.00 |
|
www.topbiz.fr |
NGS PORT 2.0 USB 2.0 480 Mbit/s Noir | €23.64 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Pieslēgvietu skaits | 4 |
| Saimnieka interfeiss | USB 2.0 |
| Centrmezgla interfeisi | USB 2.0 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 4 |
| Īpašības | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 480 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Plug and Play | |
| Sertifikācija | CE |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 120 mm |
| Iepakojuma dziļums | 33 mm |
| Iepakojuma augstums | 185 mm |
| Iepakojuma tips | Piekarama kaste |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 100 mm |
| Dziļums | 32 mm |
| Augstums | 18 mm |
| Svars | 44 g |
| Iepakojuma saturs | |
| Manuāls | |