Ražotājs: NGS
Modelis: NGS-HUB-0076
EAN: 8435430621334
NGS PORT 3.0. Saimnieka interfeiss: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, Centrmezgla interfeisi: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Datu pārsūtīšanas ātrums: 4800 Mbit/s, Produkta krāsa: Melns, Apvalka materiāls: Plastmasa. Platums: 100 mm, Dziļums: 32 mm, Augstums: 18 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 120 mm, Iepakojuma dziļums: 33 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
NGS PORT 3.0 USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A 4800 Mbit/s Noir | €14.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Pieslēgvietu skaits | 4 |
| Saimnieka interfeiss | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Centrmezgla interfeisi | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| Īpašības | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 4800 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Sertifikācija | CE |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 120 mm |
| Iepakojuma dziļums | 33 mm |
| Iepakojuma augstums | 185 mm |
| Iepakojuma tips | Piekarama kaste |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 100 mm |
| Dziļums | 32 mm |
| Augstums | 18 mm |
| Svars | 44 g |
| Iepakojuma saturs | |
| Manuāls | |