Ražotājs: Rapoo
Modelis: UCH-4003
EAN: 6940056114181
Rapoo UCH-4003. Saimnieka interfeiss: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, Centrmezgla interfeisi: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C. Datu pārsūtīšanas ātrums: 5000 Mbit/s, Produkta krāsa: Antracīts, Kabeļa garums: 0,17 m. Izejas spriegums: 5 V, Izejas strāva: 1,5 A. Platums: 82 mm, Dziļums: 30 mm, Augstums: 10 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.gangaelectronica.es |
Rapoo USB-C Hub USB-C To USB-A EN USB-C Grey | €34.29 |
|
www.gangaelectronica.es |
Rapoo USB-C Hub USB-C To USB-A EN USB-C Grey | €37.30 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Pieslēgvietu skaits | 4 |
| Saimnieka interfeiss | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Centrmezgla interfeisi | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| Īpašības | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 5000 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Antracīts |
| LED indikatori | |
| Kabeļa garums | 0,17 m |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Plug and Play | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 82 mm |
| Dziļums | 30 mm |
| Augstums | 10 mm |
| Svars | 38 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Izejas spriegums | 5 V |
| Izejas strāva | 1,5 A |