Ražotājs: Sandberg
Modelis: 136-50
EAN: 5705730136504
Sandberg USB-C to 2xUSB-A + 2xUSB-C Hub. Saimnieka interfeiss: USB Veids-C, Centrmezgla interfeisi: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C. Datu pārsūtīšanas ātrums: 5000 Mbit/s, Produkta krāsa: Pelēks, Apvalka materiāls: Alumīnijs. Barošanas avota tips: USB. Atbalstītās Windows operētājsistēmas: Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Mac operētājsistēmas atbalstītas: MacOS. Platums: 131 mm, Dziļums: 42 mm, Augstums: 14 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Sandberg 136-50 USB-C to 2xUSB-A+2xUSB-C Hub | €18.97 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Pieslēgvietu skaits | 4 |
| Saimnieka interfeiss | USB Veids-C |
| Centrmezgla interfeisi | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| Īpašības | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 5000 Mbit/s |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Kabeļa tips | Apaļš kabelis |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 81 mm |
| Iepakojuma dziļums | 21 mm |
| Iepakojuma augstums | 162 mm |
| Iepakojuma svars | 110 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota tips | USB |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | MacOS |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 131 mm |
| Dziļums | 42 mm |
| Augstums | 14 mm |
| Svars | 850 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Garantijas periods | 5 gads(i) |