Ražotājs: SilverHT
Modelis: 112001140199
EAN: 8420738309374
SilverHT 112001140199. Saimnieka interfeiss: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, Centrmezgla interfeisi: USB 2.0, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Produkta krāsa: Pelēks. Platums: 120 mm, Dziļums: 360 mm, Augstums: 780 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
SilverHT 112001140199 interfeisa centrmezgls USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Pelēks | €25.60 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Pieslēgvietu skaits | 4 |
| Saimnieka interfeiss | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Centrmezgla interfeisi | USB 2.0, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 120 mm |
| Dziļums | 360 mm |
| Augstums | 780 mm |