Ražotājs: StarTech.com
Modelis: HB30C3A1CFS
EAN: 0065030862684
StarTech.com HB30C3A1CFS. Saimnieka interfeiss: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, Centrmezgla interfeisi: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Datu pārsūtīšanas ātrums: 5000 Mbit/s, Produkta krāsa: Melns, Apvalka materiāls: Plastmasa. Enerģija patēriņš: 20 W, Ieejas spriegums: 100 - 240 V, Ieejas strāva: 1 A. Platums: 40 mm, Dziļums: 75 mm, Augstums: 13 mm. Iepakojuma platums: 164 mm, Iepakojuma dziļums: 134 mm, Iepakojuma augstums: 51 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
USB centrmezgli (USB hub) HUB USB StarTech 4 x USB 3.0 + USB-C (HB30C3A1CFS) - OReol.eu | €51.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Pieslēgvietu skaits | 4 |
| Saimnieka interfeiss | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Centrmezgla interfeisi | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 3 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| DC ieejas ligzda | |
| Īpašības | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 5000 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Karstā pārnese (hot-swap) | |
| Kabeļa garums | 0,1 m |
| Plug and Play | |
| Sertifikācija | CE, FCC, RoHS |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 60 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 90 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 40 mm |
| Dziļums | 75 mm |
| Augstums | 13 mm |
| Svars | 33 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 20 W |
| Ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| Ieejas strāva | 1 A |
| Izejas spriegums | 5 V |
| Izejas strāva | 4 A |
| Kontakdakšas veids | B tips |
| Iepakojuma saturs | |
| AC adaperis komplektā | |
| Iekļauto strāvas kontaktdakšu veidi | AU, EU, NA, UK |
| Papildus informācija | |
| Chipset | Genesys Logic - GL3522 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 164 mm |
| Iepakojuma dziļums | 134 mm |
| Iepakojuma augstums | 51 mm |
| Iepakojuma svars | 343 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84719000 |