Ražotājs: StarTech.com
Modelis: HB30CM4AB
EAN: 0065030883450
StarTech.com HB30CM4AB. Saimnieka interfeiss: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, Centrmezgla interfeisi: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Datu pārsūtīšanas ātrums: 5000 Mbit/s, Produkta krāsa: Melns, Pelēks, Apvalka materiāls: Plastmasa. Barošanas avota tips: USB. Platums: 50 mm, Dziļums: 135 mm, Augstums: 20 mm. Iepakojuma platums: 170 mm, Iepakojuma dziļums: 142 mm, Iepakojuma augstums: 30 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Pieslēgvietu skaits | 4 |
| Saimnieka interfeiss | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Centrmezgla interfeisi | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| Īpašības | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 5000 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns, Pelēks |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Kabeļa garums | 0,28 m |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota tips | USB |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 50 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 50 mm |
| Dziļums | 135 mm |
| Augstums | 20 mm |
| Svars | 73 g |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE, RoHS |
| Papildus informācija | |
| Chipset | Realtek - RTS5411E |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 170 mm |
| Iepakojuma dziļums | 142 mm |
| Iepakojuma augstums | 30 mm |
| Iepakojuma svars | 130,6 g |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 360 mm |
| Kastes garums (Master) | 525 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 345 mm |
| Daudzums Master kastē | 60 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84719000 |