Ražotājs: StarTech.com
Modelis: U01043-USB-EXTENDER
EAN: 0065030897365
StarTech.com U01043-USB-EXTENDER. Saimnieka interfeiss: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, Centrmezgla interfeisi: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Datu pārsūtīšanas ātrums: 5000 Mbit/s, Produkta krāsa: Melns, Sudrabs, Apvalka materiāls: Plastmasa. Barošanas avota tips: Līdzstrāvas, Enerģija patēriņš: 20 W, Ieejas spriegums: 100 - 240 V. Platums: 40 mm, Augstums: 18 mm, Svars: 100 g. Iepakojuma platums: 190 mm, Iepakojuma dziļums: 225 mm, Iepakojuma augstums: 55 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
StarTech.com U01043-USB-EXTENDER keskitin USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A 5000 Mbit/s Musta, Hopea | €203.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Pieslēgvietu skaits | 4 |
| Saimnieka interfeiss | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Centrmezgla interfeisi | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| Īpašības | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 5000 Mbit/s |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Produkta krāsa | Melns, Sudrabs |
| LED indikatori | Jā |
| Vadu apvalka materiāls | Recycled Polyvinyl Сhloride (rPVC) |
| Kabeļa garums | 10 m |
| Konektora kontaktu apvalks | Niķelis |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota tips | Līdzstrāvas |
| Enerģija patēriņš | 20 W |
| Ieejas strāva | 0.6 A |
| Ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| Izejas spriegums | 5 V |
| Izejas strāva | 4 A |
| Kontakdakšas veids | Tips H |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 50 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 55 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 30 - 70 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 40 mm |
| Augstums | 18 mm |
| Svars | 100 g |
| Iepakojuma saturs | |
| AC adaperis komplektā | Jā |
| Ātrās startēšanas gids | Jā |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE, Federālā komunikāciju komisija |
| Ilgtspējas atbilstība | Jā |
| Papildus informācija | |
| Chipset | VIA Labs - VL817 |
| Dizains | |
| Kabeļu vairogs | Alumīnija Mylar folijs |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 190 mm |
| Iepakojuma dziļums | 225 mm |
| Iepakojuma augstums | 55 mm |
| Iepakojuma svars | 1 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 250 mm |
| Kastes garums (Master) | 425 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 360 mm |
| Daudzums Master kastē | 10 pcs |