Ražotājs: Lexmark
Modelis: 50G0630
EAN: 0734646579476
Lexmark MS725dvn. Drukāšanas tehnoloģija: Lāzers. Kārtridžu skaits: 1, Noslodzes cikls (maksimums): 300000 lappuses mēnesī. Maksimālā izšķirtspēja: 1200 x 1200 DPI. Maksimālais ISO A-sērijas papīra izmērs: A4. Drukāšanas ātrums (melns, normāla kvalitāte, A4/US Letter): 52 ppm, Dupleksā drukāšana. Ekrāns: LCD, Produkta krāsa: Melns, Balts
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Noslodzes cikls (maksimums) | 300000 lappuses mēnesī |
| Noslodzes cikls (ieteicamais) | 5000 - 75000 lappuses mēnesī |
| Kārtridžu skaits | 1 |
| Lapas apraksta valodas | PCL 5e, PCL 6, PDF 1.7, PPDS, PostScript 3, XPS |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Drukāšanas ātrums | |
| Krāsa | Nē |
| Drukāšanas tehnoloģija | Lāzers |
| Dupleksā drukāšana | Jā |
| Maksimālā izšķirtspēja | 1200 x 1200 DPI |
| Drukāšanas ātrums (melns, normāla kvalitāte, A4/US Letter) | 52 ppm |
| Laiks līdz pirmajai lapai (melns, normāls) | 8 s |
| Darbības rādītāji | |
| Iekšējā atmiņa | 512 MB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 4608 MB |
| Iebūvētais procesors | Jā |
| Procesora takts frekvence | 1000 MHz |
| Multikodola tips | 2 |
| Skaņas spiediena līmenis (drukāšana) | 56 dB |
| Skaņas jaudas līmenis (divpusēja drukāšana) | 55 dB |
| Papīra padošana | |
| Maksimālais ISO A-sērijas papīra izmērs | A4 |
| Papīra nodalījuma materiālu tipi | Kartīšu krājums, Etiķetes, Parastais papīrs, Caurspīdīgās |
| ISO A-sēriju izmēri (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| ISO neapstiprināti drukas materiāla izmēri | Valde, Foliants, Juridisks, Vēstule, Oficio, Paziņojums, Universāls |
| JIS B-sēriju izmēri (B0...B9) | B5 |
| Papīra nodalījuma materiālu blīvums | 60 - 176 g/m² |
| Ieejas un izejas jauda | |
| Kopējais ieejas daudzums | 650 lapas |
| Kopējā ražība | 550 lapas |
| Universāls nodalījums | Jā |
| Multi-Purpose Tray kapacitāte | 100 lapas |
| Maksimālā ievades ietilpība | 4400 lapas |
| Maksimālā izvades ietilpība | 2550 lapas |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | Nē |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Drošības algoritma atbalstīts | 802.1x RADIUS, IPSEC, LEAP, MD5, MSCHAPv2, PEAP, SNMPv3, TTLS |
| Vadības protokoli | DHCP, APIPA (AutoIP), BOOTP, RARP, mDNS, IGMP, Bonjour, WINS, DDNS, SNMPv3, SNMPv1, SNMPv2c, Telnet, NTP, ICMP, HTTP, DNS, ARP, HTTPs (SSL /TLS), Finger |
| Mobilās drukas tehnoloģijas | Apple AirPrint |
| Savienojamība | |
| Standarta interfeisi | Ethernet, USB 2.0 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| Izvēles savienojamība | Paralēls, Virknes interfeiss (RS-232), Bezvadu LAN |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 10 - 32 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 8 - 80 % |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 2896 m |
| Iepakojuma saturs | |
| Kārtridži iekļauti | Jā |
| Dokumentācijas CD | Jā |
| Pievienoti kabeļi | AC |
| Programmatūras CD | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Vidējais enerģijas patēriņš drukājot | 690 W |
| Jaudas patēriņš (gatavs) | 95 W |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) | 5,1 kWh/nedēļā |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns, Balts |
| Iebūvēta displeja | Jā |
| Ekrāns | LCD |
| Krāsu displejs | Jā |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nē |
| Displeja diagonāle | 6,1 cm |
| Sertifikācija | ICES-003 Class B, BSMI Class B, VCCI Class B, US FDA, UL 60950-1, FCC Class B, cUL CAN/CSA-C22.2 60950-1, NOM, CB EN/IEC 60950-1, CB EN/IEC 60825-1, CE DoC (EN 62301 Class B, EN 62311, CE EN/IEC 60950-1, CE EN/IEC 60825-1, EN 61000-3, EN 55022 Class B, EuP, EN 55024, UL), EFTA (CE), KCC, CCC, CECP, CEL, C-tick DoC, UL-AR, KC mark, UL GS mark, EC 1275, MET-I, ISO 532B, ECMA-370, TED, GOST-R, SII, TER |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 428 mm |
| Dziļums | 510 mm |
| Augstums | 445 mm |
| Svars | 25,4 kg |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Jā |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | Jā |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84433210 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 550 mm |
| Iepakojuma dziļums | 650 mm |
| Iepakojuma augstums | 565 mm |
| Iepakojuma svars | 31 kg |