Ražotājs: Xerox
Modelis: B230V_DNIUK
EAN: 0095205035520
Xerox B230V_DNIUK. Drukāšanas tehnoloģija: Lāzers. Kārtridžu skaits: 1, Noslodzes cikls (maksimums): 30000 lappuses mēnesī. Maksimālā izšķirtspēja: 2400 x 2400 DPI. Maksimālais ISO A-sērijas papīra izmērs: A4. Drukāšanas ātrums (melns, normāla kvalitāte, A4/US Letter): 34 ppm, Dupleksā drukāšana. Wi-Fi. Produkta krāsa: Zils, Balts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pointer-it.si |
Tiskalnik Xerox B230DNI | €156.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Noslodzes cikls (maksimums) | 30000 lappuses mēnesī |
| Noslodzes cikls (ieteicamais) | 0 - 2500 lappuses mēnesī |
| Drukājamās krāsas | Melns |
| Kārtridžu skaits | 1 |
| Lapas apraksta valodas | PCL 5, PCL 6, PostScript 3 |
| Drukāšanas ātrums | |
| Krāsa | Nē |
| Drukāšanas tehnoloģija | Lāzers |
| Dupleksā drukāšana | Jā |
| Maksimālā izšķirtspēja | 2400 x 2400 DPI |
| Melnbaltās drukas izšķirtspēja | 600 x 600 DPI |
| Drukāšanas ātrums (melns, normāla kvalitāte, A4/US Letter) | 34 ppm |
| Laiks līdz pirmajai lapai (melns, normāls) | 6,8 s |
| Darbības rādītāji | |
| Iekšējā atmiņa | 256 MB |
| Integrēts karšu lasītājs | Nē |
| Iebūvētais procesors | Jā |
| Procesora takts frekvence | 1000 MHz |
| Multikodola tips | 2 |
| Ieejas un izejas jauda | |
| Kopējas ieejas nodalījumu skaits | 2 |
| Kopējais ieejas daudzums | 251 lapas |
| Kopējā ražība | 150 lapas |
| Papīra nodalījuma 1 ieejas ietilpība | 250 lapas |
| Universāls nodalījums | Jā |
| Multi-Purpose Tray kapacitāte | 1 lapas |
| Manuāls padevējs | Jā |
| Papīra padošana | |
| Maksimālais ISO A-sērijas papīra izmērs | A4 |
| Maksimālais drukas izmērs | 216 x 356 mm |
| Papīra nodalījuma materiālu tipi | Dokumentu papīrs, Kartīšu krājums, Aploksnes, Glancēts papīrs, Izturīgs papīrs, Etiķetes, Vēstuļpapīrs, Parastais papīrs, Priekšdruka, Pārstrādāts papīrs, Biezs papīrs |
| ISO A-sēriju izmēri (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| ISO B-series izmēri (B0...B9) | B5 |
| ISO C-sēriju izmēri (C0...C9) | C5 |
| ISO neapstiprināti drukas materiāla izmēri | Foliants, Juridisks, Oficio, Paziņojums |
| JIS B-sēriju izmēri (B0...B9) | B5 |
| Aplokšņu izmēri | C5 |
| Pasūtījuma mediju platums | 98 - 216 mm |
| Pasūtījuma mediju garums | 148 - 356 mm |
| Papīra nodalījuma materiālu blīvums | 60 - 105 g/m² |
| Multi-Purpose Tray medija svars | 60 - 200 g/m² |
| Medija svars, automātiskā dokumentu padeve | 60 - 105 g/m² |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | Jā |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100 Mbit/s |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100Base-T(X) |
| Wi-Fi standartu | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Mobilās drukas tehnoloģijas | Apple AirPrint, Google Cloud Print, Mopria Print Service |
| Savienojamība | |
| Tiešā drukāšana | Jā |
| USB pieslēgvieta | Jā |
| USB savienotājs | USB Veids-B |
| Iepakojuma saturs | |
| Kārtridži iekļauti | Jā |
| Iekļautā kārtridža kapacitāte (melns) | 1200 lappuses |
| Ātrās startēšanas gids | Jā |
| Draiveri iekļauti | Jā |
| Pievienoti kabeļi | AC |
| Programmatūras CD | Jā |
| Dokumentācijas CD | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Vidējais enerģijas patēriņš drukājot | 320 W |
| Strāvas patēriņš (maks) | 460 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 47-63 Hz |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Mājas & birojs |
| Produkta krāsa | Zils, Balts |
| Iebūvēta displeja | Jā |
| Kontroles tips | Pogas |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 355 mm |
| Dziļums | 333 mm |
| Augstums | 215 mm |
| Svars | 6,8 kg |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Servera atbalstītās operētājsistēmas | Windows Server 2008, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019 |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | Blue Angel, ENERGY STAR |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84433210 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 420 mm |
| Iepakojuma dziļums | 440 mm |
| Iepakojuma augstums | 310 mm |