Ražotājs: Leitz
Modelis: 74820000
EAN: 4002432397662
Leitz iLAM UDT. Produkta krāsa: Caurspīdīgs, Materiāls: EVA (etilēna vinilacetāta), Polietilēntereftalāta (PET), Virsmas apdare: Spīdīgs. Platums: 355 mm, Dziļums: 254 mm, Augstums: 8 mm. Skaits iepakojumā: 25 pcs
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 355 mm |
| Dziļums | 254 mm |
| Augstums | 8 mm |
| Svars | 570 g |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Caurspīdīgs |
| Materiāls | EVA (etilēna vinilacetāta), Polietilēntereftalāta (PET) |
| Virsmas apdare | Spīdīgs |
| Formāts | A4 |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 25 pcs |