Ražotājs: ASUS
Modelis: 90NR0AN2-M001W0
EAN: 0195553756396
ASUS ROG GV601RW-M5041W. Produkta veids: Hibrīds (divi vienā), Formas faktors: Konvertējams (Folder). Procesora tips: AMD Ryzen™ 9, Procesora modelis: 6900HS, Procesora frekvence: 3,3 GHz. Displeja diagonāle: 40,6 cm (16"), HD veids: WQXGA, Ekrāna izšķirtspēja: 2560 x 1600 pikseļi, Skārienjūtīgais ekrāns. Iekšējā atmiņa: 32 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR5-SDRAM. Kopējā glabāšanas ietilpība: 1 TB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 11 Home. Produkta krāsa: Pelēks
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | AMD |
| Procesora tips | AMD Ryzen™ 9 |
| Procesora modelis | 6900HS |
| Procesora frekvence | 3,3 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4,9 GHz |
| Multikodola tips | 8 |
| Procesora kešatmiņa | 16 MB |
| Dizains | |
| Produkta veids | Hybrid (2-in-1) |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Krāsas nosaukums | Eclipse Grey |
| Formas faktors | Convertible (Folder) |
| Tirgus pozicionēšana | Speļu |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 40,6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2560 x 1600 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Jā |
| HD veids | WQXGA |
| Paneļa veids | IPS |
| Projektora formātu attiecība | 16:10 |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | Nē |
| Ekrāna spilgtums | 1000 cd/m² |
| Krāsu gamma | 100 % |
| RGB krāsu telpa | DCI-P3 |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 165 Hz |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR5-SDRAM |
| Atmiņas taktātrums | 4800 MHz |
| Atmiņas formas standarts | SO-DIMM |
| Atmiņas izkārtojums | 2 x 16 GB |
| Atmiņas sloti | 2x SO-DIMM |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 64 GB |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 1 TB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Kopējā SSD ietilpība | 1 TB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1 TB |
| SSD diskdziņa interfeisi | NVMe, PCI Express 4.0 |
| NVMe | Jā |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Optiskās diskierīces tips | Nē |
| Integrēts karšu lasītājs | Jā |
| Saderīgās atmiņas kartes | MicroSD (TransFlash) |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Home |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64 biti |
| Tīklošana | |
| Mobilā tīkla pieslēgums | Nē |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Antenas tips | 2x2 |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Diskrētais grafikas adapteris | Jā |
| Diskrētā GPU ražotājs | NVIDIA |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti |
| Iebūvētā GPU ražotājs | AMD |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | AMD Radeon 680M |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 8 GB |
| Diskrētās grafikas atmiņas veids | GDDR6 |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 2,1 kg |
| Platums | 355 mm |
| Dziļums | 243 mm |
| Augstums | 19,4 mm |
| Savienojamība | |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 2.0b |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | Jā |
| Cilindrisks barošanas adaptera savienotājs | 6.0 mm |
| USB C veida DisplayPort alternatīvais režīms | Jā |
| USB barošanas padeve | Jā |
| ROG XG mobilais ports | Jā |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas šūnu skaits | 4 |
| Akumulatora jauda | 90 vatstunda |
| Tastatūra | |
| Rādītājierīce | Skārienpaliknis |
| Cipartastatūra | Nē |
| Tastatūras apgaismojums | Jā |
| Tastatūras aizmugurgaismojuma krāsa | RGB |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 240 W |
| AC adaptera frekvence | 50 - 60 Hz |
| AC adaptera ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| AC adaptera izvades strāva | 12 A |
| AC adaptera izejas spriegums | 20 V |
| Iepakojuma saturs | |
| Soma pievienota | Yes |
| Audio | |
| Audio sistēma | Dolby Atmos |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 4 |
| Iebūvēts mikrofons | Jā |
| Mikrofonu skaits | 3 |
| Drošība | |
| Windows Hello | Jā |
| Trusted Platform Module (TPM) | Jā |
| Aizsardzība ar paroli | Yes |
| Paroles aizsardzība | BIOS, Lietotājs |
| Kamera | |
| Priekšējā kamera | Jā |
| Priekšējās kameras HD veids | HD |
| Infrasarkanā kamera | Jā |