| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
baitukas.lt |
Tractor with shovel EcoActives 36 cm | €10.94 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Traktors |
| Produkta krāsa | Zaļš, Pelēks |
| Materiāls | Plastmasa |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 2 gads(i) |
| Ieteicamais dzimums | Zēniem/meitenēm |
| Riteņu skaits | 4 Ritenis (-ņi) |
| Minimālais spēlētāju skaits | 1 |
| Izcelsmes valsts | Čehijas Republika |
| Paplašināšanas kartes interfeisi | |
| Mācīšanās un praktizēšanās iemaņas | Smalkās motorikas iemaņu trenēšana |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 135 mm |
| Iepakojuma dziļums | 365 mm |
| Iepakojuma augstums | 170 mm |
| Iepakojuma svars | 390 g |