Ražotājs: Cellularline
Modelis: TETRACABTYC1MK
EAN: 8018080312373
Cellularline TETRACABTYC1MK. Kabeļa garums: 1,2 m, Savienotājs 1: USB A, Savienotājs 2: USB C, Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Kabel USB Cellular Line USB-A - USB-C 1.2 m (TETRACABTYC1MK) | €17.95 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 1,2 m |
| Savienotājs 1 | USB A |
| Savienotājs 2 | USB C |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Vadu apvalka materiāls | Alumīnijs, Neilons, Polivinilhlorīds (PVC) |
| Produkta krāsa | Melns |
| Kabeļa krāsa | Melns |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 101 mm |
| Iepakojuma dziļums | 16 mm |
| Iepakojuma augstums | 195 mm |
| Iepakojuma svars | 85 g |