Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Produkta veids | Lelles drēbju komplekts |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 2 gads(i) |
| Ieteicamais vecums (maks.) | 12 gads(i) |
| Atbilstošs lelles veids | Lelle-zīdainis |
| Zīmolu saderība | BABY born |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Materiāls | Tekstils |
| Uzpildāms | Jā |
| Ieteicamais dzimums | Zēniem/meitenēm |
| Iztēles rotaļas | Jā |
| Maksimālais lelles garums | 36 cm |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 229 mm |
| Kastes garums (Master) | 229 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 362 mm |
| Kastes svars (Master) | 920 g |
| Galvenās kārbas tilpums | 19000 cm³ |
| Daudzums Master kastē | 6 pcs |
| Galvenās kārbas neto svars | 730 g |
| Baterija | |
| Nepieciešamas baterijas | Nē |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 210 mm |
| Iepakojuma dziļums | 35 mm |
| Iepakojuma augstums | 330 mm |
| Iepakojuma svars | 122 g |
| Vienības apjoms | 2425,5 cm³ |