| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Tights Baby Born Trend 2-pack | €11.99 |
|
www.ox.ee |
Zapf Tights Baby Born Trend 2-pack | €27.80 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Lelles drēbju komplekts |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 3 gads(i) |
| Zīmolu saderība | BABY born |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Ieteicamais dzimums | Meitene |
| Iztēles rotaļas | |
| Minimālais lelles garums | 43 cm |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 312 mm |
| Kastes garums (Master) | 112 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 166 mm |
| Kastes svars (Master) | 600 g |
| Galvenās kārbas tilpums | 4700 cm³ |
| Galvenās kārbas neto svars | 440 g |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (20 pēdas) | 47344 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (40 pēdas) | 94687 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 55 g |
| Iepakojuma saturs | |
| Komplektācija iepakojumā | 3 |
| Baterijas pievienotas | |
| Baterija | |
| Nepieciešamas baterijas | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 141 mm |
| Iepakojuma dziļums | 4 mm |
| Iepakojuma augstums | 302 mm |
| Iepakojuma svars | 75 g |
| Vienības apjoms | 170,328 cm³ |