Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Produkta veids | Lelles drēbju komplekts |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 3 gads(i) |
| Atbilstošs lelles veids | Liela lelle |
| Zīmolu saderība | BABY born |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Uzpildāms | |
| Ieteicamais dzimums | Meitene |
| Iztēles rotaļas | |
| Maksimālais lelles garums | 43 cm |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 349 mm |
| Kastes garums (Master) | 339 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 432 mm |
| Kastes svars (Master) | 860 g |
| Galvenās kārbas neto svars | 660 g |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 82,5 g |
| Baterija | |
| Nepieciešamas baterijas | |
| Iepakojuma saturs | |
| Baterijas pievienotas | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 330 mm |
| Iepakojuma dziļums | 40 mm |
| Iepakojuma augstums | 400 mm |
| Iepakojuma svars | 107,5 g |
| Vienības apjoms | 5280 cm³ |