Ražotājs: MGA Entertainment
Modelis: 576730EUC
EAN: 0035051576730
L.O.L. Surprise! OMG Glamper. Produkta veids: Lelles automašīna, Ieteicamais vecums (minim.): 6 gads(i). Nepieciešamas baterijas, Atbalstāmo bateriju skaits: 6, Baterijas tips: AAA
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
MGA Entertainment MGA L.O.L. Surprise OMG Glamper | | €104.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Lelles automašīna |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 6 gads(i) |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Uzpildāms | |
| Ieteicamais dzimums | Meitene |
| Iztēles rotaļas | |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 678,2 mm |
| Kastes garums (Master) | 247,1 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 383 mm |
| Galvenās kārbas tilpums | 64000 cm³ |
| Galvenās kārbas GTIN (EAN/UPC) | 10035051576737 |
| Drošības brīdinājums | |
| EU TSD brīdinājums | Nav paredzēts bērniem, kas jaunāki par 36 mēnešiem |
| Baterija | |
| Nepieciešamas baterijas | |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 6 |
| Baterijas tips | AAA |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 663,7 mm |
| Iepakojuma dziļums | 228,6 mm |
| Iepakojuma augstums | 358,9 mm |
| Iepakojuma svars | 4,35 kg |
| Vienības apjoms | 54000 cm³ |