Ražotājs: MGA Entertainment
Modelis: 119418EUC
EAN: 0035051119418
Mermaze Mermaidz Ocean Cruiser Car. Produkta veids: Lelles automašīna, Ieteicamais vecums (minim.): 4 gads(i), Vietu skaits: 2 sēdvieta (-s)
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Produkta veids | Lelles automašīna |
| Ieteicamais vecums (maks.) | 12 gads(i) |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 4 gads(i) |
| Atbilstošs lelles veids | Lelle-modele |
| Produkta krāsa | Caurspīdīgs |
| Materiāls | Plastmasa |
| Uzpildāms | |
| Vietu skaits | 2 sēdvieta (-s) |
| Ieteicamais dzimums | Zēniem/meitenēm |
| Iztēles rotaļas | |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 520,7 mm |
| Kastes garums (Master) | 285,8 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 323,9 mm |
| Galvenās kārbas tilpums | 48000 cm³ |
| Daudzums Master kastē | 2 pcs |
| Galvenās kārbas GTIN (EAN/UPC) | 10035051119415 |
| Drošības brīdinājums | |
| EU TSD brīdinājums | Nav paredzēts bērniem, kas jaunāki par 36 mēnešiem |
| Baterija | |
| Nepieciešamas baterijas | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 508 mm |
| Iepakojuma dziļums | 133,4 mm |
| Iepakojuma augstums | 304,8 mm |
| Iepakojuma svars | 1,59 kg |
| Vienības apjoms | 21000 cm³ |
| Iepakojuma tips | Noslēgta kārba |
| Iepakojuma materiāli | Kartona kārba/tetrapaka |