Ražotājs: Polly Pocket
Modelis: HHJ06
EAN: 0194735068272
Polly Pocket HHJ06. Tips: Asa sižeta / Piedzīvojumu, Ieteicamais vecums (minim.): 4 gads(i), Ieteicamais vecums (maks.): 8 gads(i), Produkta krāsa: Daudzkrāsains, Materiāls: Plastmasa
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Playset Polly Pocket House In The Trees | €63.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Asa sižeta / Piedzīvojumu |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Materiāls | Plastmasa |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 4 gads(i) |
| Ieteicamais vecums (maks.) | 8 gads(i) |
| Ieteicamais dzimums | Meitene |
| Rotaļu figūru veids | Cilvēki, Mājdzīvnieki |
| Rotaļu figūra(s) komplektā | Jā |
| Atbalstāmās valodas | Multi |
| Vajadzīga montāža | Jā |
| Gads | 2022 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Iepakojuma saturs | |
| Baterijas pievienotas | Nē |
| Gabalu skaits | 17 pcs |
| Iepakojuma saturs | Includes Polly Pocket Pet Adventure Treehouse playset, 2 dolls, 4 animal figures, 9 accessories and 1 swan vehicle. |
| Loģistiskie dati | |
| Transportēšanas kārbas GTIN (EAN/UPC) | 10194735068279 |
| Oriģinālās kastes platums | 242 mm |
| Kastes garums (Master) | 423 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 367 mm |
| Kastes svars (Master) | 3,51 kg |
| Kastes uz paletes | 36 pcs |
| Kastu skaits kārtā | 9 pcs |
| Galvenās kārbas tilpums | 36200 cm³ |
| Daudzums Master kastē | 2 pcs |
| Galvenās kārbas GTIN (EAN/UPC) | 10194735068279 |
| Paletes neto platums | 80 cm |
| Paletes neto dziļums | 120 cm |
| Paletes neto augstums | 185 cm |
| Paletes neto svars | 140,2 kg |
| Daudzums kārtā | 72 pcs |
| Kārtas uz paletes | 3 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (20 pēdas) | 1438 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (40 pēdas) | 3094 pcs |
| Ūdens pudeļu sūkņi | 4376 pcs |
| Kameru statīvi | 4689 pcs |
| Baterija | |
| Nepieciešamas baterijas | Nē |
| Svars&dimensijas | |
| Dziļums | 127 mm |
| Augstums | 323,9 mm |
| Platums | 400 mm |
| Svars | 1,6 kg |
| Papildus informācija | |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 48 mēnesis(i) |
| Ieteicamais vecums (maks.) | 120 mēnesis(i) |
| Drošības brīdinājums | |
| Drošības brīdinājums | WARNING: Not suitable for children under 36 months. Adult assembly required. |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 410 mm |
| Iepakojuma dziļums | 113 mm |
| Iepakojuma augstums | 347 mm |
| Iepakojuma svars | 1,76 kg |
| Vienības apjoms | 15486,4723 cm³ |
| Iepakojuma tips | Palodzes puķu kaste |
| Piegādātāja funkcijas | |
| Produkta muitas kods (TARIC) | 9503007000 |
| Tehniskās detaļas | |
| Kraušanas skaits uz paletes | 55 pcs |