Ražotājs: Philips by Signify
Modelis: 8719514308633
EAN: 8719514308633
Philips Prožektors. Lampas jauda: 4,9 W, Stiprinājuma / vāka veids: GU10, Gaismas plūsma: 550 lūmens, Spuldzes kalpošanas laiks: 15000 h, Gaismas krāsa: Balts, Krāsu temperatūra: 3000 Kelvina grādos, Gaismas leņķi: 120°, Krāsu atveidošanas indekss (CRI): 80, Jaudas koeficients: 0,5
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
LED CLASSIC 550LM GU10 WH 120D ND 1PF/12 | €4.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Lampas jauda | 4,9 W |
| Spuldzes forma | Atstarotājs |
| Stiprinājuma / vāka veids | GU10 |
| Gaismas plūsma | 550 lūmens |
| Spuldzes kalpošanas laiks | 15000 h |
| Gaismas krāsa | Balts |
| Krāsas temperatūra (maksimālā) | 3000 Kelvina grādos |
| Krāsu temperatūra | 3000 Kelvina grādos |
| Krāsas temperatūra (minimālā) | 3000 Kelvina grādos |
| Ar apgaismojuma regulatoru | |
| Gaismas leņķi | 120 ° |
| Krāsu atveidošanas indekss (CRI) | 80 |
| Jaudas koeficients | 0,5 |
| Slēdža ciklu skaits | 50000 |
| Lūmena uzturēšanas faktors | 70 % |
| Gaismas efektivitāte | 112 lūmens uz vatu |
| Iesilšanas laiks līdz 60% gaismas | lumină instantanee s |
| Pilna tuvā gaisma | |
| Gaismas sadale | Nevirzīta gaisma |
| Izvietošana atbalstīta | Iekštelpas |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase | E |
| Spuldzes strāva | 40 mA |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220-240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Ieejas spriegums | 220-240 V |
| Svars&dimensijas | |
| Diametrs | 5 cm |
| Garums | 54 mm |
| Platums | 5 mm |
| Augstums | 5,4 mm |
| Dziļums | 54 mm |
| Svars | 50 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma dziļums | 53 mm |
| Iepakojuma augstums | 127 mm |
| Iepakojuma platums | 63 mm |
| Iepakojuma bruto svars | 70 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Nominālais kalpošanas laiks | 15000 h |
| Uzsākšanas laiks | 0,5 s |
| 12NC Logistic kods (-i) | 929002981250 |
| EOC kods | 871951430863300 |
| Spuldzes kalpošanas laiks (@ 2,7 stundas / dienā) | 15 gads(i) |
| Nominālā jauda | 4,9 W |
| Spuldzes tips | LED |
| EAN/UPC/GTIN (paketē) | 8719514308633 |
| Nominālā gaismas plūsma | 550 lūmens |
| Krāsu konsistence (SDCM) | 6 |
| Produkta nosaukums | LEDClassic 550lm GU10 WH 120D ND1PF SRT4 |
| Acu komforts | |
| Iepakojuma neto svars | 50 g |
| Papildus informācija | |
| Energoefektivitātes klase (vecā) | E |