Ražotājs: Silver Electronics
Modelis: 1170644
EAN: 8420738288945
Silver Electronics 1170644. Lampas jauda: 9 W, Ekvivalents spuldze jauda: 18 W, Stiprinājuma / vāka veids: G13, Gaismas plūsma: 900 lūmens, Spuldzes kalpošanas laiks: 25000 h, Gaismas krāsa: Mierīgi balta, Krāsu temperatūra: 6000 Kelvina grādos, Gaismas leņķi: 300°, Krāsu atveidošanas indekss (CRI): 80
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Silver Electronics 1170644 LED spuldze 9 W G13 | €10.70 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Lampas jauda | 9 W |
| Spuldzes forma | Stieņveida |
| Stiprinājuma / vāka veids | G13 |
| Gaismas plūsma | 900 lūmens |
| Spuldzes kalpošanas laiks | 25000 h |
| Ekvivalents spuldze jauda | 18 W |
| Gaismas krāsa | Mierīgi balta |
| Krāsu temperatūra | 6000 Kelvina grādos |
| Ar apgaismojuma regulatoru | |
| Gaismas leņķi | 300 ° |
| Krāsu atveidošanas indekss (CRI) | 80 |
| Slēdža ciklu skaits | 15000 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģijas patēriņš 1000 stundu laikā | 9 kWh |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 230 V |
| Svars&dimensijas | |
| Diametrs | 2,54 cm |
| Garums | 589 mm |