Ražotājs: Silver Electronics
Modelis: 970214
EAN: 8420738262860
Silver Electronics 970214. Lampas jauda: 5 W, Stiprinājuma / vāka veids: E14, Gaismas plūsma: 440 lūmens, Spuldzes kalpošanas laiks: 25000 h, Gaismas krāsa: Silti balta, Krāsu temperatūra: 3000 Kelvina grādos, Gaismas leņķi: 140°
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Silver Electronics 970214 energy-saving lamp 5 W E14 | €6.60 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Lampas jauda | 5 W |
| Spuldzes forma | Svece |
| Stiprinājuma / vāka veids | E14 |
| Gaismas plūsma | 440 lūmens |
| Spuldzes kalpošanas laiks | 25000 h |
| Gaismas krāsa | Silti balta |
| Krāsu temperatūra | 3000 Kelvina grādos |
| Gaismas leņķi | 140 ° |
| Svars&dimensijas | |
| Diametrs | 3,7 cm |
| Garums | 99 mm |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 230 V |
| Krāsa | |
| Produkta krāsa | Balts |