Ražotājs: Beko
Modelis: 7266740511
EAN: 8690842397004
Beko TS190030N. Ledusskapja neto ietilpība: 88 L, Klimata klase: SN-T, Trokšņu līmenis: 38 dB. Ledusskapja plauktu skaits: 3, Dārzeņu atvilktņu skaits: 1, Durvju enģes: Labā puse. Gada enerģijas patēriņš: 113 kWh, Energoefektivitātes klase: F. Svars: 24,6 kg. Produkta krāsa: Balts
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Ierīces novietojums | Brīvi novietots |
| Produkta krāsa | Balts |
| Tirgus pozicionēšana | Galda virsma |
| Gatavība paneļa pielāgošanai | |
| Durvju enģes | Labā puse |
| Reversīvas durvis | |
| Iebūvēta displeja | |
| Ledusskapja plauktu skaits | 3 |
| Dārzeņu atvilktņu skaits | 1 |
| Ledusskapja durvju plaukti | 3 |
| Olu plaukts | |
| Atdzesēšanas paņēmiens | R600a |
| Plauktu materiāls | Stikls |
| Darbības rādītāji | |
| Ledusskapja neto ietilpība | 88 L |
| Ledusskapja bruto ietilpība | 90 L |
| Dzesēšanas sistēma | Statisks |
| Klimata klase | SN-T |
| Trokšņu emisijas klase | C |
| Trokšņu līmenis | 38 dB |
| Daudz plūsmu (Multi-Airflow) sistēma | |
| Super auksts funkcija | |
| Svaigo produktu nodalījums | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase | F |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Energoefektivitātes indekss (EEI) | 0,309 |
| Gada enerģijas patēriņš | 113 kWh |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 230 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 Hz |
| Strāva | 0,5 A |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 475 mm |
| Dziļums | 500 mm |
| Augstums | 818 mm |
| Svars | 24,6 kg |
| Iepakojuma platums | 510 mm |
| Iepakojuma dziļums | 531 mm |
| Iepakojuma augstums | 876 mm |
| Iepakojuma svars | 26,8 kg |