Ražotājs: Hisense
Modelis: 20011125
EAN: 6921727069948
Hisense RF728N4SASE. Totālā neto ietilpība: 560 L. Ekrāna veids: LED. Klimata klase: SN-T, Trokšņu līmenis: 39 dB. Ledusskapja neto ietilpība: 329 L, Neaizsalstošs (ledusskapis), Daudz plūsmu (Multi-Airflow) sistēma (ledusskapis), Ledusskapja iekšējais apgaismojums, Ledusskapja plauktu skaits: 3. Saldētavas neto ietilpība: 231 L, Saldēšanas jauda: 6 kg/24h, Neiazsalstoša (saldētava). Energoefektivitātes klase: E, Gada enerģijas patēriņš: 344 kWh. Produkta krāsa: Nerūsējošs tērauds
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.alternate.de |
Hisense RF728N4SASE ledusskapja saldētājkamera Brīvi novietots 560 L E Nerūsējošs tērauds | €1839.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Ierīces novietojums | Brīvi novietots |
| Produkta krāsa | Nerūsējošs tērauds |
| Kontroles tips | Ar pieskārienu |
| Ekrāna veids | LED |
| Plauktu materiāls | Rūdītā stikla |
| Pielāgojami plaukti | Jā |
| Kompresoru skaits | 1 |
| Fāzes apvērsēja tehnoloģija | Jā |
| Iegremdēts(-i) rokturis | Jā |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Sertifikācija | CE, UKCA |
| Darbības rādītāji | |
| Totālā neto ietilpība | 560 L |
| Klimata klase | SN-T |
| Trokšņu emisijas klase | C |
| Trokšņu līmenis | 39 dB |
| Ledus pagatavotājs | Jā |
| Ūdens padevējs | Jā |
| Ūdens filtrs | Nē |
| Ūdens rezervuāra tilpums | 4,2 L |
| Atbalstītas vadības lietojumprogrammas | ConnectLife |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase | E |
| Energoefektivitātes skala | A līdz F |
| Gada enerģijas patēriņš | 344 kWh |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220-240~ V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 Hz |
| Enerģijas patēriņš | 344 kWh/24h |
| Kontakdakšas veids | Veids G |
| Ledusskapis | |
| Ledusskapja neto ietilpība | 329 L |
| Dzesēšanas sistēma | Ar ventilāciju |
| Ledusskapja iekšējais apgaismojums | Jā |
| Lampas tips | LED |
| Neaizsalstošs (ledusskapis) | Jā |
| Daudz plūsmu (Multi-Airflow) sistēma (ledusskapis) | Jā |
| Ledusskapja plauktu skaits | 3 |
| Dārzeņu atvilktņu skaits | 2 |
| Ledusskapja durvju plaukti | 6 |
| Antibakteriāla blīve | Jā |
| Super auksts funkcija | Jā |
| Saldētava | |
| Saldētavas novietojums | Apakšā-novietoti |
| Saldētavas neto ietilpība | 231 L |
| Saldēšanas jauda | 6 kg/24h |
| Uzglabāšanas laiks strāvas zuduma laikā | 20 h |
| Novērtējums | 4* |
| Neiazsalstoša (saldētava) | Jā |
| Saldētavas iekšējais apgaismojums | Jā |
| Plauktu skaits saldētavā | 2 |
| Saldētavas atvilktņu skaits | 2 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 914 mm |
| Dziļums | 725 mm |
| Augstums | 1785 mm |
| Svars | 140 kg |
| Iepakojuma platums | 968 mm |
| Iepakojuma dziļums | 778 mm |
| Iepakojuma augstums | 1901 mm |
| Iepakojuma svars | 150 kg |
| Vidus nodalījums | |
| Vidus nodalījums | Jā |
| Ergonomika | |
| Durvju atvēršanas signāls | Jā |
| Temperatūras signalizācija | Jā |
| Regulējamas kājiņas | Jā |
| Papildus informācija | |
| Regulējams termostats | Jā |