Ražotājs: LG
Modelis: GBB92MCBAP
EAN: 8806091079190
LG GBB92MCBAP. Totālā neto ietilpība: 384 L. Durvju enģes: Labā puse, Ekrāna veids: LED. Klimata klase: SN-T, Trokšņu līmenis: 35 dB. Ledusskapja neto ietilpība: 277 L, Neaizsalstošs (ledusskapis), Daudz plūsmu (Multi-Airflow) sistēma (ledusskapis), Ledusskapja iekšējais apgaismojums. Saldētavas neto ietilpība: 107 L, Saldēšanas jauda: 14 kg/24h, Neiazsalstoša (saldētava). Svaigo produktu nodalījums. Energoefektivitātes klase: A, Gada enerģijas patēriņš: 110 kWh
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Ierīces novietojums | Brīvi novietots |
| Produkta krāsa | Melns |
| Krāsas nosaukums | Matte Black |
| Durvju enģes | Labā puse |
| Reversīvas durvis | |
| Atslēga bērniem | |
| Kontroles tips | Ar pieskārienu |
| Iebūvēta displeja | |
| Ekrāna veids | LED |
| Atdzesēšanas paņēmiens | R600a |
| Plauktu materiāls | Rūdīts stikls/Plastmasa |
| Fāzes apvērsēja tehnoloģija | |
| Lineārā pārveidotāja kompresors | |
| Izturīgs pret pirkstu nospiedumiem | |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Darbības rādītāji | |
| Totālā neto ietilpība | 384 L |
| Kopējā bruto ietilpība | 419 L |
| Klimata klase | SN-T |
| Trokšņu emisijas klase | B |
| Trokšņu līmenis | 35 dB |
| Ledus pagatavotājs | |
| Ūdens padevējs | |
| Brīvdienu funkcija | |
| Automātiskā diagnostika | |
| Wi-Fi | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase | A |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Gada enerģijas patēriņš | 110 kWh |
| Savienotā slodze | 190 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 230 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 Hz |
| Strāva | 1,5 A |
| Kontakdakšas veids | Veids G |
| Ledusskapis | |
| Ledusskapja neto ietilpība | 277 L |
| Ledusskapja bruto ietilpība | 292 L |
| Dzesēšanas sistēma | Dinamiska (ar ventilatoru) |
| Ledusskapja iekšējais apgaismojums | |
| Lampas tips | LED |
| Neaizsalstošs (ledusskapis) | |
| Automātiskais atkausēšanas režīms (ledusskapis) | |
| Daudz plūsmu (Multi-Airflow) sistēma (ledusskapis) | |
| Ledusskapja plauktu skaits | 2 |
| Pārvietojamo plauktu skaits | 2 |
| Saliekams plaukts | |
| Saliekamo plauktu skaits | 1 |
| Dārzeņu atvilktņu skaits | 2 |
| Ledusskapja durvju plaukti | 4 |
| Pudeļu statīvs | |
| Antibakteriāls pārklājums | |
| Antibakteriāla blīve | |
| Svaiguma balansētājs | |
| Svaiguma pārveidotājs | |
| Super auksts funkcija | |
| Saldētava | |
| Saldētavas novietojums | Apakšā-novietoti |
| Saldētavas neto ietilpība | 107 L |
| Saldētavas bruto ietilpība | 127 L |
| Saldēšanas jauda | 14 kg/24h |
| Uzglabāšanas laiks strāvas zuduma laikā | 19 h |
| Novērtējums | 4* |
| Neiazsalstoša (saldētava) | |
| Automātiskais atkausēšanas režīms (saldētava) | |
| Saldētavas iekšējais apgaismojums | |
| Plauktu skaits saldētavā | 3 |
| Ātrās saldēšanas funkcija | |
| Daudz plūsmas (Multi-Airflow) sistēma (saldētava) | |
| Ledu kubiciņu paplāte | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 595 mm |
| Dziļums | 675 mm |
| Augstums | 2030 mm |
| Svars | 103 kg |
| Dziļums bez roktura | 67,5 cm |
| Platums ar atvērtām durvīm | 99,5 cm |
| Dziļums ar atvērtām durvīm | 112,4 cm |
| Neto dziļums bez durvīm | 60,8 cm |
| Uzstādīšanas nodalījuma platums | 60 cm |
| Uzstādīšanas nodalījuma dziļums | 72,5 cm |
| Uzstādīšanas nodalījuma augstums | 2,08 m |
| Iepakojuma platums | 634 mm |
| Iepakojuma dziļums | 745 mm |
| Iepakojuma augstums | 2135 mm |
| Iepakojuma svars | 107 kg |
| Ergonomika | |
| Durvju atvēršanas signāls | |
| Temperatūras signalizācija | |
| Regulējamas kājiņas | |
| Kājiņu regulēšana | 2 cm |
| Ritentiņi | |
| Auklas garums | 1,9 m |
| Svaigo produktu nodalījums | |
| Svaigo produktu nodalījums | |
| Svaigo produktu nodalījuma bruto ietilpība | 45 L |
| Svaigo produktu nodalījuma neto ietilpība | 44 L |