Ražotājs: Miele
Modelis: 11951790
EAN: 4002516516637
Miele KFN 4795 DD. Totālā neto ietilpība: 372 L. Durvju enģes: Labā puse. Klimata klase: SN-T, Trokšņu līmenis: 35 dB. Ledusskapja neto ietilpība: 270 L, Neaizsalstošs (ledusskapis), Ledusskapja iekšējais apgaismojums, Ledusskapja plauktu skaits: 5, Dārzeņu atvilktņu skaits: 1. Saldētavas neto ietilpība: 103 L, Neiazsalstoša (saldētava). Svaigo produktu nodalījums. Energoefektivitātes klase: D, Gada enerģijas patēriņš: 203 kWh. Produkta krāsa: Balts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Ledusskapis Miele KFN 4795 DD White | €1529.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Ierīces novietojums | Brīvi novietots |
| Produkta krāsa | Balts |
| Durvju enģes | Labā puse |
| Atslēga bērniem | |
| Kontroles tips | Sensors, Ar pieskārienu |
| Iebūvēta displeja | |
| Displeja novietojums | Iekšpusē |
| Darbības rādītāji | |
| Totālā neto ietilpība | 372 L |
| Klimata klase | SN-T |
| Trokšņu emisijas klase | B |
| Trokšņu līmenis | 35 dB |
| Ledus pagatavotājs | |
| Brīvdienu funkcija | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase | D |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Gada enerģijas patēriņš | 203 kWh |
| Savienotā slodze | 1,4 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Strāva | 10 A |
| Enerģijas patēriņš | 0,556 kWh/24h |
| Ledusskapis | |
| Ledusskapja neto ietilpība | 270 L |
| Ledusskapja iekšējais apgaismojums | |
| Lampas tips | LED |
| Neaizsalstošs (ledusskapis) | |
| Daudz plūsmu (Multi-Airflow) sistēma (ledusskapis) | |
| Ledusskapja plauktu skaits | 5 |
| Dārzeņu atvilktņu skaits | 1 |
| Olu plaukts | |
| Durvju pudeļu turētājs | |
| Durvju pudeļu plaukts | |
| Pudeļu statīvs | |
| Skārda bundžu statīvs | |
| Svaiguma režģis | |
| Super auksts funkcija | |
| Saldētava | |
| Saldētavas novietojums | Apakšā-novietoti |
| Saldētavas neto ietilpība | 103 L |
| Uzglabāšanas laiks strāvas zuduma laikā | 20 h |
| Novērtējums | 4* |
| Neiazsalstoša (saldētava) | |
| Saldētavas atvilktņu skaits | 3 |
| Ātrās saldēšanas funkcija | |
| Ledu kubiciņu paplāte | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 600 mm |
| Dziļums | 675 mm |
| Augstums | 2010 mm |
| Svars | 77,5 kg |
| Ergonomika | |
| Durvju atvēršanas signāls | |
| Temperatūras signalizācija | |
| Avārijas trauksme | |
| Auklas garums | 2 m |
| Svaigo produktu nodalījums | |
| Svaigo produktu nodalījums | |