Ražotājs: Miele
Modelis: 12156970
EAN: 4002516612469
Miele KFN 4898 AD. Totālā neto ietilpība: 362 L. Durvju enģes: Labā puse, Ekrāna veids: LED. Klimata klase: SN-T, Trokšņu līmenis: 33 dB. Ledusskapja neto ietilpība: 259 L, Neaizsalstošs (ledusskapis), Ledusskapja iekšējais apgaismojums. Saldētavas neto ietilpība: 103 L, Saldēšanas jauda: 10 kg/24h, Neiazsalstoša (saldētava). Svaigo produktu nodalījums. Energoefektivitātes klase: A, Gada enerģijas patēriņš: 115,34 kWh. Produkta krāsa: Grafīts, Pelēks
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Ledusskapis Miele KFN 4898 AD | €3099.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Ierīces novietojums | Brīvi novietots |
| Produkta krāsa | Grafīts, Pelēks |
| Durvju enģes | Labā puse |
| Kontroles tips | Ar pieskārienu |
| Iebūvēta displeja | |
| Ekrāna veids | LED |
| Displeja novietojums | Iekšpusē |
| Pielāgojami plaukti | |
| Plauktu materiāls | Stikls |
| Darbības rādītāji | |
| Totālā neto ietilpība | 362 L |
| Klimata klase | SN-T |
| Minimālā darba temperatūra | 10 °C |
| Maksimālā darbības temperatūra | 43 °C |
| Trokšņu emisijas klase | B |
| Trokšņu līmenis | 33 dB |
| Brīvdienu funkcija | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase | A |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Gada enerģijas patēriņš | 115,34 kWh |
| Savienotā slodze | 1,4 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Strāva | 10 A |
| Enerģijas patēriņš | 0,32 kWh/24h |
| Ledusskapis | |
| Ledusskapja neto ietilpība | 259 L |
| Ledusskapja iekšējais apgaismojums | |
| Lampas tips | LED |
| Neaizsalstošs (ledusskapis) | |
| Ledusskapja plauktu skaits | 4 |
| Dārzeņu atvilktņu skaits | 2 |
| Ledusskapja durvju plaukti | 3 |
| Olu plaukts | |
| Pudeļu statīvs | |
| Super auksts funkcija | |
| Saldētava | |
| Saldētavas novietojums | Apakšā-novietoti |
| Saldētavas neto ietilpība | 103 L |
| Saldēšanas jauda | 10 kg/24h |
| Uzglabāšanas laiks strāvas zuduma laikā | 24 h |
| Novērtējums | 4* |
| Neiazsalstoša (saldētava) | |
| Automātiskais atkausēšanas režīms (saldētava) | |
| Saldētavas atvilktņu skaits | 3 |
| Ātrās saldēšanas funkcija | |
| Ledu kubiciņu paplāte | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 600 mm |
| Dziļums | 682 mm |
| Augstums | 2015 mm |
| Svars | 84,9 kg |
| Ergonomika | |
| Durvju atvēršanas signāls | |
| Temperatūras signalizācija | |
| Regulējamas kājiņas | |
| Svaigo produktu nodalījums | |
| Svaigo produktu nodalījums | |
| Svaigo produktu nodalījuma bruto ietilpība | 99 L |
| Papildus informācija | |
| Regulējams termostats | |