Ražotājs: Whirlpool
Modelis: 859991613020
EAN: 8003437903496
Whirlpool W9 921D OX 2. Totālā neto ietilpība: 355 L. Durvju enģes: Labā puse. Klimata klase: SN-T, Trokšņu līmenis: 42 dB. Ledusskapja neto ietilpība: 257 L, Neaizsalstošs (ledusskapis), Ledusskapja iekšējais apgaismojums, Ledusskapja plauktu skaits: 4. Saldētavas neto ietilpība: 98 L, Saldēšanas jauda: 14 kg/24h, Neiazsalstoša (saldētava). Svaigo produktu nodalījums. Energoefektivitātes klase: E, Gada enerģijas patēriņš: 247 kWh. Produkta krāsa: Nerūsējošs tērauds
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Ledusskapis Whirlpool W9 921D OX 2 | €648.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Ierīces novietojums | Brīvi novietots |
| Produkta krāsa | Nerūsējošs tērauds |
| Durvju enģes | Labā puse |
| Reversīvas durvis | |
| Iebūvēta displeja | |
| Plauktu materiāls | Stikls |
| Izturīgs pret pirkstu nospiedumiem | |
| Darbības rādītāji | |
| Totālā neto ietilpība | 355 L |
| Kopējā bruto ietilpība | 388 L |
| Klimata klase | SN-T |
| Minimālā darba temperatūra | 10 °C |
| Maksimālā darbības temperatūra | 43 °C |
| Trokšņu emisijas klase | D |
| Trokšņu līmenis | 42 dB |
| Ledus pagatavotājs | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase | E |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Gada enerģijas patēriņš | 247 kWh |
| Savienotā slodze | 150 W |
| Ledusskapis | |
| Ledusskapja neto ietilpība | 257 L |
| Ledusskapja bruto ietilpība | 266 L |
| Ledusskapja iekšējais apgaismojums | |
| Lampas tips | LED |
| Neaizsalstošs (ledusskapis) | |
| Automātiskais atkausēšanas režīms (ledusskapis) | |
| Ledusskapja plauktu skaits | 4 |
| Dārzeņu atvilktņu skaits | 1 |
| Ledusskapja durvju plaukti | 4 |
| Super auksts funkcija | |
| Ventilācija | |
| Saldētava | |
| Saldētavas novietojums | Apakšā-novietoti |
| Saldētavas neto ietilpība | 98 L |
| Saldētavas bruto ietilpība | 122 L |
| Saldēšanas jauda | 14 kg/24h |
| Uzglabāšanas laiks strāvas zuduma laikā | 16 h |
| Novērtējums | 4* |
| Neiazsalstoša (saldētava) | |
| Automātiskais atkausēšanas režīms (saldētava) | |
| Plauktu skaits saldētavā | 3 |
| Ātrās saldēšanas funkcija | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 595 mm |
| Dziļums | 655 mm |
| Augstums | 2013 mm |
| Svars | 77 kg |
| Ergonomika | |
| Temperatūras signalizācija | |
| Regulējamas kājiņas | |
| Auklas garums | 2,45 m |
| Svaigo produktu nodalījums | |
| Svaigo produktu nodalījums | |