Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Ruļļa garums | 50 m |
| Ruļļa platums | 61 cm |
| Drukas materiāla biezums | 78 µm |
| Prinera medija svars | 90 g/m² |
| Drukājamā materiāla glabāšanas ilgums | 2 gads(i) |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 17 - 23 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | 17 - 23 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 45 - 55 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 45 - 55 % |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |