Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Ruļļa garums | 30,5 m |
| Ruļļa platums | 61 cm |
| Izmērs | 61 cm |
| Drukas materiāla biezums | 150 µm |
| Prinera medija svars | 184 g/m² |
| Izcelsmes valsts | Japāna |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 177 mm |
| Iepakojuma dziļums | 667 mm |
| Iepakojuma augstums | 177 mm |
| Iepakojuma svars | 7,35 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Paletes augstums | 113 cm |
| Kastes garums (Master) | 684 mm |
| Daudzums Master kastē | 4 pcs |
| Daudzums kārtā | 12 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 48025590 |
| Daudzums palešu slānī (Apvienotā Karaliste) | 12 pcs |
| Daudzums paletē (Apvienotā Karaliste) | 36 pcs |
| Paletes garums (Apvienotā Karaliste) | 120 cm |
| Paletes platums (Apvienotā Karaliste) | 100 cm |
| Paletes garums | 120 cm |
| Paletes platums | 80 cm |
| Oriģinālās kastes augstums | 377 mm |
| Oriģinālās kastes platums | 381 mm |
| Paletes augstums (Apvienotā Karaliste) | 113 cm |
| Papildus informācija | |
| Daudzums uz paletes | 36 pcs |