Ražotājs: Cellularline
Modelis: USBDATAHOMEC2LMFIK
EAN: 8018080423697
Cellularline Long Cable. Kabeļa garums: 2,5 m, Savienotājs 1: Lightning, Savienotājs 2: USB C. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 102 mm, Iepakojuma dziļums: 26 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Cellularline Long Cable 2,5 m Musta | €22.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 2,5 m |
| Savienotājs 1 | Lightning |
| Savienotājs 2 | USB C |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Produkta krāsa | Melns |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Sertifikācija | MFI |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 102 mm |
| Iepakojuma dziļums | 26 mm |
| Iepakojuma augstums | 197 mm |
| Iepakojuma svars | 133 g |