Ražotājs: Cellularline
Modelis: TETRACABC2LMFI15CK
EAN: 8018080353215
Cellularline TETRACABC2LMFI15C. Kabeļa garums: 0,15 m, Savienotājs 1: Lightning, Savienotājs 2: USB C. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 101 mm, Iepakojuma dziļums: 16,1 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Kabel USB Cellular Line Lightning - USB-C 0.15 m (TETRACABC2LMFI15CK) | €58.78 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 0,15 m |
| Savienotājs 1 | Lightning |
| Savienotājs 2 | USB C |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Produkta krāsa | Melns |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Sertifikācija | MFI |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 101 mm |
| Iepakojuma dziļums | 16,1 mm |
| Iepakojuma augstums | 196 mm |
| Iepakojuma svars | 80 g |