Ražotājs: Duracell
Modelis: USB5022A
EAN: 5055190170038
Duracell USB5022A. Kabeļa garums: 2 m, Savienotājs 1: USB A, Savienotājs 2: Lightning. Svars: 40 g, Augstums: 4 mm, Platums: 4 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 84 mm, Iepakojuma dziļums: 160 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Duracell USB5022A lightning kabelis 2 m Melns | €13.65 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 2 m |
| Savienotājs 1 | USB A |
| Savienotājs 2 | Lightning |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Produkta krāsa | Melns |
| USB versija | 2.0 |
| Savietojamība | iPad 4, iPad Mini, iPhone 5, 5C, 5S, iPod Nano 7G, iPad Touch 5G |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 84 mm |
| Iepakojuma dziļums | 160 mm |
| Iepakojuma augstums | 36 mm |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 40 g |
| Dziļums | 2000 mm |
| Augstums | 4 mm |
| Platums | 4 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85044095 |