| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Kabel USB Duracell USB-C - Lightning 1 m (USB9012A) | €11.60 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 67 g |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Papildus informācija | |
| Savietojamība | Apple iPhone 5, 5C, 5S, iPad 4, iPad Mini, iPod Nano 7G, iPad Touch 5G |
| Augstums | 5 mm |
| Platums | 5 mm |
| Dziļums | 1000 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 105 mm |
| Iepakojuma dziļums | 209 mm |
| Iepakojuma augstums | 29 mm |