Ražotājs: Nanocable
Modelis: 10.10.0400
EAN: 8433281010895
Nanocable 10.10.0400. Kabeļa garums: 0,5 m, Savienotājs 1: Lightning, Savienotājs 2: USB A. Svars: 16 g. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 180 mm, Iepakojuma dziļums: 10 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Nanocable 10.10.0400 lightning kabelis 0,5 m Balts | €7.10 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 0,5 m |
| Savienotājs 1 | Lightning |
| Savienotājs 2 | USB A |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Produkta krāsa | Balts |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 180 mm |
| Iepakojuma dziļums | 10 mm |
| Iepakojuma augstums | 135 mm |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 16 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |