| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Nanocable 10.10.0402 lightning kabelis 2 m Balts | €7.32 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 2 m |
| Savienotājs 1 | Lightning |
| Savienotājs 2 | USB A |
| Produkta krāsa | Balts |
| USB versija | USB 2.0 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 240 mm |
| Iepakojuma dziļums | 20 mm |
| Iepakojuma augstums | 175 mm |
| Iepakojuma svars | 24 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |