Ražotājs: StarTech.com
Modelis: USBLT2MWR
EAN: 0065030852197
StarTech.com USBLT2MWR. Kabeļa garums: 2 m, Savienotājs 1: Lightning, Savienotājs 2: USB A. Svars: 62 g. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 153 mm, Iepakojuma dziļums: 202 mm. Oriģinālās kastes platums: 341 mm, Kastes garums (Master): 362 mm, Oriģinālās kastes augstums: 332 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
StarTech.com USBLT2MWR Lightning-kaapeli 2 m Valkoinen | €22.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 2 m |
| Savienotājs 1 | Lightning |
| Savienotājs 2 | USB A |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Leņķveida |
| Konektora kontaktu apvalks | Niķelis |
| Produkta krāsa | Balts |
| USB versija | USB 2.0 |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 480 Mbit/s |
| Jakas materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Plug and Play | Jā |
| Sertifikācija | CE, REACH |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 153 mm |
| Iepakojuma dziļums | 202 mm |
| Iepakojuma augstums | 22 mm |
| Iepakojuma svars | 106 g |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 62 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85177900 |
| Oriģinālās kastes platums | 341 mm |
| Kastes garums (Master) | 362 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 332 mm |
| Daudzums Master kastē | 60 pcs |