Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 1 m |
| Savienotājs 1 | Lightning |
| Savienotājs 2 | USB A |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Konektora kontaktu apvalks | Niķelis |
| Produkta krāsa | Alumīnijs, Pelēks |
| Magnētiski aizsargāts | Jā |
| USB versija | USB 2.0 |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 480 Mbit/s |
| Kabeļa materiāls | Alvots varš |
| Jakas materiāls | Neilons, Termoplastiska elastomēra (TPE) |
| Plug and Play | Jā |
| Savietojamība | iPhone XS XS Max XR X 8 7 6 6s plus |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Ieejas strāva (maks.) | 2,4 A |
| Svars&dimensijas | |
| Kabeļa diametrs | 3,5 mm |
| Tehniskās detaļas | |
| AWG vada izmērs | 24/30 |