Ražotājs: NGS
Modelis: ELEC-SPK-0666
EAN: 8435430618624
NGS SKY CHARM. Tips: Mājas audio mikrosistēma, Produkta krāsa: Balts. RMS nominālā jauda: 50 W. Atbalstītās frekvences: FM. Ekrāna veids: LED, Pretgaismas krāsa: Sarkans. Barošanas avota veids: AC
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.gangaelectronica.es |
Torre de Sonido con Bluetooth NGS SKY CHARM/ 50W/ 2.0/ Blanca | €57.70 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Tips | Mājas audio mikrosistēma |
| Produkta krāsa | Balts |
| Kasešu magnetafons | |
| Integrēts on/off slēdzis | |
| Multimediji | |
| Skaļruņu skaits | 4 |
| RMS nominālā jauda | 50 W |
| Darbības rādītāji | |
| MP3 atskaņošana | |
| Atbalstītie audio formāti | MP3 |
| Displejs | |
| Ekrāna veids | LED |
| Aizmugurgaismojuma displejs | |
| Pretgaismas krāsa | Sarkans |
| Savienojamība | |
| USB pieslēgvieta | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| Mikrofons, līnijas izeja | |
| AUX ieeja | |
| Barošanas avota veids | AC |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | AC |
| Iepakojuma saturs | |
| Daudzums | 1 |
| Tālvadības pults | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 200 mm |
| Dziļums | 180 mm |
| Augstums | 833 mm |
| Svars | 2 kg |
| Iepakojuma platums | 200 mm |
| Iepakojuma dziļums | 170 mm |
| Iepakojuma augstums | 910 mm |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Iepakojuma svars | 2,9 kg |
| Radio | |
| Atbalstītās frekvences | FM |
| Tīklošana | |
| Bluetooth | |
| Ergonomika | |
| Pārvaldāms ar tālvadības pulti | |